EPOXID - EPESNÍ VÝROBKY nA ZAKÁZKU

Pořiďte si domu originální kousek nábytku na míru. Typ dřeva, barvu epoxidu či typ podnoží, to vše lze přizpůsobit Vašim představám. Vytvoříme výrobek, který budete mít na celý život. Nebojte se popustit uzdu fantaziím a vyplňte náš poptávkový formulář.

Pojďme spolu vytvořit něco úžasného. 

SPOLUPRACUJEME S NEJKVALITNĚJŠÍMI DODAVATELI.

DŘEVO

Dřevo na vylévání epoxidem by mělo být ideálně vysušeno na 8 – 10 % vlhkosti. Běžně uskladněná dřeva se na tuto vlhkost nedostane a je potřeba jej dosušit v sušičce. Snažíme se zde uveřejňovat prodejce, kteří již mají dřevo potřebně vysušené a můžete s ním ihned začít pracovat.  Nevysušené dřevo se na epoxid nehodí a časem se Váš výrobek znehodnotí například popraskáním.

dřevo EWS

Polotovary pro další zpracování k výrobě epoxidových výrobků. Ořech, třešeň, dub, javor, jasan, akát, bahenní dub, exotické dřeviny. Aktuální nabídku dřeva můžete nalézt i na naší mobilní aplikaci.

fošny a dřevo

Fošny nejrůznějších dřevin atypických tvarů na výrobu netradičních výrobků z masivu či na výrobu epoxidových desek. Mezi nejčastější dřeviny patří ořech, třešeň, akát, jabloň, jasan.

epoxid epoxio

Epoxio nabízí dřevo kompletně připravené rovnou k práci s epoxidovou pryskyřicí. Je vysušené v sušárně na 8%, srovnáno a zkalibrováno na CNC a je broušeno na zrnitost 80.

Lokalita: Přemyslovice (okr. Přerov)

Lokalita: Cítoliby (okr. Louny)

Lokalita: Pardubice

epoxid KK

Výrobci stolů, kteří občas na své stránce zveřejní nějaké pěkné a zajímavé kousky fošen k prodeji.

Lokalita:

EPOXID

Ne každý epoxid je určený na zalévání Vašich výrobků. Epoxidové pryskyřice mohou být čistě na podlahy nebo na lepení různých materiálů. Níže uvádíme prodejce, kteří se specializují na epoxidy určené na Vaše umělecké výrobky jako šperky, obrazy, stoly, podnosy, hodiny apod.

Jedním z nejdůležitějších faktorů je UV stabilita epoxidové pryskyřice (jak časem žloutne). Tento jev pak může znehodnotit Váš výrobek. Některé pryskyřice již malý lehký nažloutlý nádech při výrobě, jiné začnou žloutnout v řádech měsíců, další v řádu let atd. Pokud se v tomto nedokážete orientovat, doporučujeme se obrátit pro radu na zkušenější výrobce, kteří již mají s epoxidem větší zkušenosti.

Potřeba je dávat pozor i na výšku vrstvy, kterou můžete daný epoxid vylít. S některými epoxidy můžete vylévat vrstvu pouze pár milimetrů, s jinými třeba 10 centimetrů. Při volbě nevhodné pryskyřice může vzniknout tzv. exoterm (epoxid vyvře) a popraská.

epoxid epoxio

Prvotřídní epoxidová pryskyřice a vše co je k lití z epoxidové pryskyřice potřeba - pigmenty, brusivo, návody...Slovenský dodavatel kvalitní epoxidové pryskyřice a ostatních doplňků potřebných k vylévání výrobků z pryskyřice

PODNOŽE

Podnoží pro Vaše epoxidové stoly, úchyty pro podnosy a jiné kovářské výrobky.

epoxid

CRAFT EDGE
Kovářská výroba, výroba stolů a doplňků do interiéru.

epoxid podnoz 2

STEELDESIGN
Vyrábíme ocelové podnože a konstrukce ke stolům na míru konkrétním požadavkům. Barva dle vzorníku RAL. U našich výrobků dbáme na detail a funkčnost - přesně co si takové stoly zaslouží 🙂 Dodání po celé ČR.

epoxid podnoz

TRAMPÍŘ JEČMÍNEK
Nabízím výrobu zámečnicky či kovářsky zpracovaných podnoží. Vše podle Vaší potřeby.

Lokalita: Budětsko (okr. Prostějov)

Lokalita: Olomouc

Lokalita: Kropáčova Vrutice (okr. Mělník)

ROLLPA
Zabýváme se především zakázkovou a atypickou výrobou. Zámečnictví a samotné kovovýroby. Jakoukoliv zakázku jsme schopni zkonstruovat přímo dle požadavků klienta.

KLUNTALA KLUNTALA
Vyrábím jak podnože na jídelní stoly tak konferenční, jídelní židle, barové židle, barové stoly a pulty, různé odkládací stoly, tv stolky, police, knihovny, komody, botníky, zahradní sety a další nábytek.

Lokalita: Brandýs nad Labem

Lokalita: Kroměříž

oSTATNÍ

vše co dále potřebujete k Vaší tvorbě z epoxidu

14991835_212863559124287_9112381054389792871_n

Kvalitní produktové fotografie v Kounicích (mezi Prahou a Kolínem).

logo700_700

Tomáš Světlík
Výroba polypropylenových forem různých rozměrů pro odlévání z epoxidu

Kontakt: gibonshop@seznam.cz

Lokalita: Kounice (okr. Nymburk)

Lokalita: Pardubice