ePESNÍ VÝROBKY Z EPOXIDU NA ZAKÁZKU

Pořiďte si domu originální kousek nábytku na míru. Typ dřeva, barvu epoxidové pryskyřice či typ podnoží, to vše lze přizpůsobit Vašim představám. Vytvoříme výrobek, který budete mít na celý život. Nebojte se popustit uzdu fantaziím a vyplňte náš poptávkový formulář.

Pojďme spolu vytvořit něco úžasného. 

SPOLUPRACUJEME S NEJKVALITNĚJŠÍMI DODAVATELI.

DŘEVO

Dřevo na vylévání z epoxidové pryskyřice by mělo být ideálně vysušeno na 8 – 10 % vlhkosti. Dřevo běžně uskladněné se na tuto vlhkost nedostane a je potřeba jej dosušit v sušičce. Snažíme se zde uveřejňovat prodejce, kteří již mají dřevo potřebně vysušené a můžete s ním ihned začít pracovat.  NIKDY NEZALÉVEJTE EPOXIDOVOU PRYSKYŘICÍ VLHKÉ DŘEVO!

Pokud nemáte možnost srovnání dřeva, doporučujeme pořídit již srovnané fošny. Spousty prodejců již prodávají běžné i atypické fošny srovnané, zbroušené a můžete rovnou začít zalévat pryskyřicí.

Výše uvedené informace platí hlavně pro tuzemská dřeva. Pokud budete pořizovat fošny z exotického dřeva, doporučujeme konzultovat s prodejcem. Exotické fošny jsou navyklé na jiné podnebí a práce s nimi je trochu odlišná. Pokud máte další dotazy ohledně výběru dřeva, můžete se obrátit do našeho fóra.

dřevo EWS

Polotovary pro další zpracování k výrobě epoxidových výrobků. Ořech, třešeň, dub, javor, jasan, akát, bahenní dub, exotické dřeviny. Aktuální nabídku dřeva můžete nalézt i na naší mobilní aplikaci.

fošny a dřevo

Fošny nejrůznějších dřevin atypických tvarů na výrobu netradičních výrobků z masivu či na výrobu epoxidových desek. Mezi nejčastější dřeviny patří ořech, třešeň, akát, jabloň, jasan.

epoxid epoxio

Epoxio nabízí dřevo kompletně připravené rovnou k práci s epoxidovou pryskyřicí. Je vysušené v sušárně na 8%, srovnáno a zkalibrováno na CNC a je broušeno na zrnitost 80.

Lokalita: Přemyslovice (okr. Přerov)

Lokalita: Cítoliby (okr. Louny)

Lokalita: Pardubice

epoxid KK

Výrobci stolů, kteří občas na své stránce zveřejní nějaké pěkné a zajímavé kousky fošen k prodeji.

Lokalita:

EPOXIDOVÁ PRYSKYŘICE

Ne každý epoxid je určený na zalévání Vašich výrobků. Epoxidové pryskyřice mohou být čistě na podlahy nebo na lepení různých materiálů. Níže uvádíme prodejce, kteří se specializují na epoxidové pryskyřice určené na Vaše umělecké výrobky jako šperky, obrazy, stoly, podnosy, hodiny apod.

Jedním z nejdůležitějších faktorů je UV stabilita epoxidové pryskyřice (jak časem žloutne). Tento jev pak může znehodnotit Váš výrobek. Některé pryskyřice již malý lehký nažloutlý nádech při výrobě, jiné začnou žloutnout v řádech měsíců, další v řádu let atd. Pokud se v tomto nedokážete orientovat, doporučujeme se obrátit pro radu na zkušenější výrobce, kteří již mají s epoxidovou pryskyřicí větší zkušenosti.

Potřeba je dávat pozor i na výšku vrstvy, kterou můžete danou epoxidovou pryskyřicí vylít. S některými pryskyřicemi můžete vylévat vrstvu pouze pár milimetrů, s jinými třeba 10 centimetrů. Při volbě nevhodné pryskyřice může vzniknout tzv. exoterm (pryskyřice vyvře) a popraská.

Nevíte si rady s výběrem vhodné pryskyřice pro Vaše výrobky? Obraťte se na naše diskuzní fórum a zkušenější Vás rádi nasměrují.

epoxid epoxio

Prvotřídní pryskyřice a vše co je k lití z epoxidové pryskyřice potřeba - pigmenty, brusivo, návody...

PODNOŽE

Podnoží pro Vaše epoxidové stoly, úchyty pro podnosy a jiné kovářské výrobky.

epoxid

CRAFT EDGE
Kovářská výroba, výroba stolů a doplňků do interiéru.

epoxid podnoz 2

STEELDESIGN
Vyrábíme ocelové podnože a konstrukce ke stolům na míru konkrétním požadavkům. Barva dle vzorníku RAL. U našich výrobků dbáme na detail a funkčnost - přesně co si takové stoly zaslouží 🙂 Dodání po celé ČR.

epoxid podnoz

TRAMPÍŘ JEČMÍNEK
Nabízím výrobu zámečnicky či kovářsky zpracovaných podnoží. Vše podle Vaší potřeby.

Lokalita: Budětsko (okr. Prostějov)

Lokalita: Olomouc

Lokalita: Kropáčova Vrutice (okr. Mělník)

ROLLPA
Zabýváme se především zakázkovou a atypickou výrobou. Zámečnictví a samotné kovovýroby. Jakoukoliv zakázku jsme schopni zkonstruovat přímo dle požadavků klienta.

KLUNTALA KLUNTALA
Vyrábím jak podnože na jídelní stoly tak konferenční, jídelní židle, barové židle, barové stoly a pulty, různé odkládací stoly, tv stolky, police, knihovny, komody, botníky, zahradní sety a další nábytek.

Lokalita: Brandýs nad Labem

Lokalita: Kroměříž

oSTATNÍ

vše co dále potřebujete k Vaší tvorbě z epoxidové pryskyřice

Kvalitní produktové fotografie v Kounicích (mezi Prahou a Kolínem).

Tomáš Světlík
Výroba polypropylenových forem různých rozměrů pro odlévání z epoxidové pryskyřice

Kontakt: gibonshop@seznam.cz

Lokalita: Kounice (okr. Nymburk)

Lokalita: Pardubice