Přední umělci epoxidové branže

Rádi bychom Vám co nejvíce přiblížili nejlepší domácí výrobce pracující v epoxidové branži. V těchto článcích naleznete výrobce luxusních epoxidových stolů nebo dekorací do interiéru jako obrazy, hodiny či lampy z epoxidu. U každého výrobce můžete nalézt informace, jak ke své práci přistupuje. Dále zde najdete i ukázky jejich jednotlivých prací. Pokud Vás nějaký výrobce zaujme, u každého naleznete kontakt přímo na něj a můžete ho rovnou zkontaktovat.

Naleznete zde ale i zajímavosti a aktuality z oblasti epoxidového umění. Dozvíte se jaká epoxidová pryskyřice je nejvhodnější pro dané výrobky nebo jaké dřevo je vhodné na výrobu těchto unikátních výrobků. 

Na našich stránkách naleznete i již zhotovené výrobky, které místní umělci aktuálně nabízí. Jejich tvorbu naleznete v sekci VÝROBKY NA PRODEJ. Pokud si z dostupných výrobků nevyberete, můžete využít našeho poptávkového formuláře. Zde stačí napsat Vaše požadavky na svůj vysněný výrobek a místní umělci Vás rádi zkontaktují se svými nabídkami a podrobnějšími informacemi.

 

Máte pro nás námět na zajímavý článek? Vyrábíte prvotřídní výrobky z epoxidové pryskyřice? Jste dodavatel a nabízíte zajímavý sortiment, který by místním epoxidovým umělcům pomohl? Můžete nás zkontaktovat na info@epoart.cz. Pojďme se vzájemně inspirovat a posouvat česko-slovenské epoxidové umění vpřed. 

Máte zájem o výrobek na zakázku? 

Máte zájem o hotový výrobek?